Stanadyne Filtre Grubu

  • pic1
   Detaylı Bilgi / Opsiyonlar

   Stanadyne, The Hartford Machine Screw Company adıyla 1876 da kurulmuş ve ilk olarak hassas makine parçaları ve cıvata üretimine girmiştir. Otomotik makinelerin geliştirilmesi amacıyla firmalara destek veren firma, 1940 yılında dizel motorlarda kullanılan yakıt distribütör pompasını üretmeye başlamıştır. Günümüzde ise Stanadyne, dizel motor teknolojisinin önde gelen firmalarından birisi haline gelmiş ve motor üreticilerinin ihtiyaçlarından da fazlasını karşılayarak araçların performanslarını arttıran bir iş ortağı konumuna gelmiştir.
   STANADYNE Yakıt Enjeksiyon Pompaları, Enjektörler, Dizel Yakıt Filtreleri ve Su Ayırıcıları, Elektronik Ariza Tespit Cihazları, Yakıt Isıtıcıları, ve dizel yakıt sistemleri için pompa tasarımı ve üretiminde Amerikanın lider kurulusudur.
   Stanadyne’nın patentli Fuel Manager® ürünü Kamyon, Otomotiv, İş Makinaları, Deniz Motorları, Endüstirel ve Zirai segment dizel uygulamaları için yakıttaki partiküllerin ve suyun filtrelenmesi için dizayn edilmiştir.
   Isıtıcı, elektronik yakıt uyarı sensörü, gözle izlenebilir şeffaf plastik hazne, el besleme pompası, elektrikli pompa, filtre değişim uyarı sensörü, deniz motorları ekstra antikorozyon koruması gibi bir çok tercihli uygulamaları mevcuttur.
   Günümüzde 70 ten fazla orijinal ekipman üreticisi kendi motor ve araçlarında Stanadyne Fuel Manager ® yakıt su ayırıcı filtre sistemlerini kullandıklarını açıkça belirtmekteler. İlave olarak yüzden fazla diğer üretici John Deere, Caterpillar, Perkins, Sisu, Case, New Holland ve Ford dizel motorlarını kendi araçlarında kullanarak Stanadyne performans, fayda ve kolay servis avantajlarından faydalanmaktalar.

Options

shadows: