Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şirket Profili

 
ARNES 1994 yılında kurulmuş olup İnşaat, Maden ve İş makinaları sektörüne giriş yapmıştır. Kısa zaman içerisinde müşteri odaklı hizmet ve kalite felsefiyle büyümeyi hedeflemiş ve sektörde kendine yer edinmiştir. 
İlerleyen yıllar içerisinde saygın imalatçıların temsilciliklerini bünyesine katarak satış hizmetinin yanında satış sonrası servis hizmetini de hızlı ve güvenilir biçimde müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Hizmeti kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla sunmak amacıyla yola çıkan Arnes, ürün gamını sürekli arttırarak  satış ve satış sonrası hizmetlerini de buna paralel ölçüde geliştirmiştir.
Bu hususta 1997 yılında Milas/Muğla, 2000 yılında İzmir 4.Sanayi, 2003 yılında Denizli yetkili servislerini faaliyete sokarak satış ve servis hizmetini arttırmıştır.
Arnes 2006 yılında 4.sanayide 2003’den beri faaliyet gösteren servis binasının yanına taşınmıştır.
2011 yılında Denizli de servisten haricen ayrıca satış mağazasını devreye sokmuş ve aynı sene içerisinde 4.Sanayi Sitesi / İzmir de Servisinin yanında servis ve satış mağazasından bağımsız yan yana konumlanmış 3.parselde Deposunu faaliyete sokmuştur.
ARNES firması İzmir Merkez yerleşkesinde 1500 m2 kapalı alanı ile müşterilerine daha kaliteli hizmeti geniş stok ile sunmaktadır. 
2013 yılı haziran ayından itibaren 400 m2 kapalı alana sahip modern tesislerimizde Milas / Muğla bölgesindeki uzun yıllardan beri süregelen faaliyetlerimizi kuvvetlendireceğiz.
Sektörde 19.yılını geçiren Arnes, birikimi, satış ve satış sonrası hizmet anlayışıyla önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu payıda ürün gamını oluşturan aşşağıda belirtilen çeşitli ürünleriyle, pazarda sürekli artan talebe satış & satış sonrası ürün/hizmet anlayışındaki kalite ile verimliliğe borçludur.

 • Hidrolik Kaya kırıcıları Satış Servis ve Satış Sonrası Hizmetler
 • Hidrolik Kaya Deliciler Satış Servis ve Sarf Malzemleri
 • Hidrolik Yıkım Ataçmanları Satış Servis ve Satış Sonrası Hizmetler
 • Kazıcı delici-koruyucu parçalar, greyder, uç ve orta bıçakları
 • Yürüyüş ve alt takım malzemeleri
 • Motor , Şanzuman , Aktarma ve Diğer Gruplar
 • Civata ve bağlantı elemanları
 • Endüstriyel ve iş makinası filtreleri
 • Endüstriyel Sızdırmazlık elemanları Satış – Teknik Destek - Montaj
 • Dizel Jeneratörler Satış, Servis ve Satış Sonrası Teknik Hizmetler
 • Merkezi otomatik yağlama sistemleri Proje, Kurulum ve Satış Sonrası Teknik Hizmet
 • Yağ ve Yakıt filtreleme sistemleri
 • İş & İnşaat Makinaları yan sanayi parça grubu


VİZYONUMUZ

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 1997 yılında Milas şubemiz ve servisimiz, 2000 yılında İzmir 4.Sanayi şubemiz ve servisimiz 2003 yılında Denizli şubemiz ve servisimiz faaliyete geçmiş ve en son 2006 yılında merkezimizi 4. sanayi sitesine, servis ve şubemizin yanındaki binaya taşınarak yerimizi büyütmüş,artan iş hacmiyle orantılı olarak satış ve satış sonrası hizmetimizle müşteri memnuniyetini ve kalitemizi arttırmayı hedef ve amaç edinmiş bulunmaktayız.


KALİTE POLİTİKASI

Arnes Mekanik Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, otomotiv sektörü ve diğer sektörler için sızdırmazlık teknolojileri üretimi ve satışı hizmetini veren firmamızda; Kalitemizi Sürekli İyileştirmek, Müşteri Memnuniyeti’’ nin sürekliliğini sağlayacak seviyede ürünler sunmak temel hedefimizdir.

Bu amaçla aşağıda belirlenen hususlar Kalite Politikamız olarak kabul edilmiştir.

– Ürün ve hizmetlerin kalitesinin sürekli iyileşmesini sağlayarak, ilk seferinde doğru üretim yapmak suretiyle verimliliğin ve kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli optimizasyonunu sağlamak
– Müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üzerinde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak
– Çalışanlarımızın sürekli eğitilmesi ile bireysel gelişimlerine olanak sağlamak
– Çalışanların ve ilgili tarafların beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek, hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde katılımlarını sağlamak
– Teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunmasına ve enerji tasarrufunun sağlanmasına önem vermek
– Kalitede sürekliliğin sağlanması için gerekli kaynakları ve inovasyonu sağlamak
– Risk bazlı düşünceyi hedef alarak yerinde kalite anlayışı ile iyileştirme faaliyetlerini destekleyerek ürün geliştirmeye olanak sağlamak

Arnes Mekanik Makina Yönetimi olarak; Yukarıda belirtilen ana hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli desteği vereceğimizi taahhüt ederiz.

Öz Bülent ARUSAN
GENEL MÜDÜR
 
Kroki için tıklayınız.

Options

shadows: