Mahle Filtre Grubu

  • pic1
   Detaylı Bilgi / Opsiyonlar

   MAHLE Grup dünya çapındaki en büyük 30 otomotiv tedarikçisinden biridir. MAHLE içten yanmalı motor parçaları, sistemler ve yan birimlerinde lider üretici olmasının yanı sıra piston sistemleri, silindir bileşenleri, subap mekanizma sistemleri, hava ve sıvı filtre sistemlerinde de en iyi ilk 3 tedarikçiden biridir.
   Orijinal parça piyasa standartları, aftermarket sektörü için de kullanılabilir olmalıdır. MAHLE; MAHLE Original, Knecht, Metal Leve, Clevite and Perfect Circle markalarıyla uzun yıllardan bu yana motor tamir atölyelerinin ve servislerin dünya çapında saygın bir ticaret ortağı olmayı başarmıştır.
   MAHLE markası hem orjinal parça hem de aftermarket piyasasında, vazgeçilmez bir kalitenin ürünleri olan motor parçalarını ve filtrelerini temsil eder. Bu marka gücü- “MAHLE”-, dünya çapında gerçekleştirilen bir grup aktivite ile oldukça yenilikçi olan araştırma geliştirme (AR&GE) hizmetleri ve otomotiv parçası piyasasına yüksek kalitede ürün tedarik eden uluslararası üretim alanları ile kurulan etkin ağ ile desteklenmektedir.

   Bu nedenle, bu markanın uluslararası aftermarket piyasası içerisinde temel marka haline gelmesi ve dünyaca ünlü MAHLE Original markası adı altında olması gerekliliği daha iyi anlaşılmaktadır.
   Mahle 1960 ların başından beri Hidrolik filtre sistemleri üzerinde aktif rol almaktadır.
   Mahle Grubunun uzman teknik ekibi ve kaliteli ürün yelpazesi MAHLE Endüstriyel Filtrelerini akışkanlar teknolojileri filtre ve ekipmanları konusunda dünyanın önde gelen filtre sistem üreticilerinden biri konumuna getirmiştir.
   Ürün yelpazesi; Basınç Filtreleri, Çiftli Filtreler, Bypass Filtreler, Emiş Filtreleri, Dönüş hat Filtreleri, Havalandırma filtreleri ve hidrolik sıvı ve yağların korumasında kullanılan filtre ve servis ekipmanlarından oluşmaktadır.

Options

shadows: