Fleetguard Filtre Grubu

  • pic1
   Detaylı Bilgi / Opsiyonlar

   Fleetguard Filtreleri Cummins motor şirketi tarafından 1958 yılında yüksek performanslı Cummins dizel motor ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Bugün dünyanın değişik noktalarında fabrikaları ve depoları ile yüzlerce Orijinal Ekipman Üreticilerine (OEM) ve 23,000 den fazla distribütör/satış noktasına filtre üreten ve tedarik eden çokuluslu bir şirkettir.

   Fleetguard markası hava, yağ, yakıt, su ve hidrolik filtre çeşitleri, eksoz sistemleri ve aksesuarları, soğutucular, yakıt ve soğutucu sistem katkıları ile pazardaki motor uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılayacak en geniş ürün çeşidine sahiptir.  Fleetguard ağır hizmet uygulamaları için filtrasyon  ürünleri konusunda dünyanın lider tedarikçisidir.

   Fleetguard ürün çeşidi özellikle Kamyon ve Otobüs, İnşaat ve Maden, Zirai, Forklift, Denizcilik, Petrol ve Gaz, Enerji Santralleri, Endüstriyel Fabrika uygulamaları ve Demiryolu sektörlerine odaklanmıştır.

   Modern dizel motor sistemleri özellikle daha hassas filtrasyon gereksinimi gibi bir çok yeniliğe sahiptir. Günümüzün motorları mikroskobik kirlere ve yüksek ekjeksiyon basınçlarına ve daha küçük toleresnlara bağlı olarak suya karşı çok hassastır.

   Fleetguard® ürünleri değerce önemli yatırımlarınızı korumak için kanıtlanmış ve patentli teknolojiyi sunmaktadır.

Options

shadows: